• -40%
Torebka staple saddle AW0AW08226
Detal stylizacja torebka staple saddle AW0AW08226
Przód torebka staple saddle AW0AW08226
Tył torebka staple saddle AW0AW08226
Detal 5 torebka staple saddle AW0AW08226
Torebka staple saddle AW0AW08226
Detal stylizacja torebka staple saddle AW0AW08226
Przód torebka staple saddle AW0AW08226
Tył torebka staple saddle AW0AW08226
Detal 5 torebka staple saddle AW0AW08226

TOREBKA STAPLE SADDLE AW0AW08226

539,99 zł
323,99 zł Zniżka 40%
(cena brutto, zawiera podatek VAT)

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 431,99 zł

Najniższa cena produktu 323,99 zł z dnia 03.10.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Kolor: wybrany kolor
Obecnie brak na stanie
Tabela rozmiarów

materiał: skóra ekologiczna.

wymiary: wys. 16,5 cm, szer. 22 cm. dł. 6 cm.

Kolor: wybrany kolor
Sezon: 
Wiosna/Lato
AW0AW08226

Dostawa

Standardowa dostawa produktów zakupionych w naszym sklepie jest płatna. Obecnie oferujemy naszym Klientom następujące formy dostawy:

  • Kurier DHL
  • Paczkomaty InPost
  • Odbiór osobisty w stacjonarnym sklepie Mont Brand

Istnieje także możliwość darmowej dostawy Ekonomiczną przesyłką kurierską (czas realizacji 10-14 dni roboczych).

Preferowaną metodę dostawy można wybrać podczas procesu składania oraz opłacania zamówienia.

Dbamy o szybkość realizacji każdego zamówienia, a zdecydowana większość paczek jest wysyłana (przygotowana do odbioru przez kuriera) w ciągu 24h od momentu złożenia i opłacenia zamówienia (w dni robocze, dotyczy Standardowych sposobów dostawy).

Po skompletowaniu produktów zamówienie trafia do wybranej firmy kurierskiej oraz otrzymuje unikalny numer przesyłki, który umożliwia Klientom monitorowanie jego trasy. W celu śledzenia postępów zamówienia należy wprowadzić jego numer na stronie danej firmy kurierskiej.  

Sklep Mont Brand oferuje również opcję odbioru osobistego, którego dokonać można w stacjonarnym salonie, znajdującym się w Zakopanem, w Centrum Handlowym Krupówki 40.

Zwroty

Wybrałeś zły rozmiar produktu? A może po jego przymierzeniu okazało się, że jednak nie pasuje on do Twojego stylu? Nie martw się - każdemu Klientowi naszego sklepu (konsumentowi będącemu osobą fizyczną) przysługuje prawo do zwrotu zakupionego produktu w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówienia, niezależnie od powodu.

Jak dokonać zwrotu? Wypełnij formularz zwrotu, który znajdował się w przesyłce a następnie zapakuj starannie zwracany towar, załączając wypełniony dokument (pamiętaj, że zwracane towary nie mogą być uszkodzone czy nosić śladów użytkowania).

Odeślij paczkę na własny koszt na adres:

Mont Brand - CH Krupówki 40
Ul. Krupówki 40
34-500 Zakopane

Termin zwrotu płatności może wynieść do 14 dni na zasadach określonych w przepisach prawa, a sposób zwrotu będzie zależeć od metody jakiej użyto podczas pierwotnego zakupu danego towaru.

  • Jeśli towar został został opłacony za pośrednictwem elektronicznych płatności, zwrot pieniędzy zostanie wykonany na ten sam numer rachunku bankowego, z którego dokonano początkowej transakcji.
  • W przypadku, gdy towar został opłacony gotówką przy odbiorze zamówienia, Klient może wskazać numer rachunku bankowego, na który chce, aby dokonano zwrotu. Jeżeli Klient nie wskaże numeru rachunku bankowego, zwrot zostanie wykonany w takiej formie w jakiej dokonana była oryginalna płatność.

Prawo odstąpienia od umowy sprzedaży jest dokładniej opisane w regulaminie sklepu, gdzie również można zapoznać się z formularzem zwrotu.