O nas

Dlaczego Mont Brand?
Mont Brand to przede wszystkim ludzie, których połączyła wspólna pasja, mieszanka charakterów i modowych gustów. Stworzyliśmy miejsce, która skupia w sobie najlepsze marki, selekcjonując tylko topowe modele i unikatowe kolekcje.
Stawiamy na najwyższy poziom obsługi, jakość relacji i zmniejszenie dystansu z Klientem, zapewniając tym samym swobodę i przyjazną atmosferę. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza pomoc była obiektywna i dopasowana do indywidualnych potrzeb, kierując się wyłącznie satysfakcją Klienta.
Za co kochamy nasze marki?

Ponadczasowy minimalizm jest według nas idealną opcją dla wszystkich, bez względu na preferencje modowe. To marka zarówno klasyczna jak i nowoczesna, pełna świeżości i amerykańskiego ducha.

Kultowe logo stało się ikoną, obiektem pożądania, kwintesencją stylu i wyznacznikiem nowych kierunków w popkulturze. Sensualne kampanie reklamowe, znane na całym świecie, to niebanalne połączenie klasyki i miejskiego stylu z dużą dawką erotyzmu. Według nas zasada „mniej, znaczy więcej” idealnie podsumowuje markę, która już od 40 lat wiedzie prym na światowym rynku mody.

Amerykańska klasyka w stylu preppyto znak rozpoznawczy marki. Opiera się na wygodnych stylizacjach o prostym wzornictwie, ale z najwyższej półki. Kroje nawiązujące do dyscyplin sportowych w połączeniu z nowoczesnością stały się ikoną miejskiego stylu.

Marka kojarzona z trzema kolorami: białym, czerwonym i granatowym – jest według nas kwintesencją amerykańskiegolooku. To minimalizm podszyty luksusem, dla wszystkich tych, którzy kochają wygodę w najlepszym wydaniu

Kwintesencja kobiecości, tak najkrócej możemy podsumować markę. To właśnie Guess stworzył najseksowniejsze jeansy, a także odkrył najpiękniejsze modelki świata, takie jak: Claudia Schiffer, Anna Nicole Smith, EvaHerzigova, KateUpton czy LatelitaCasta.

To połączenie francuskiej elegancji i amerykańskiego luzu, klasyki i nowoczesności, ale przede wszystkim wysublimowanej kobiecości w miejskim wydaniu. Uwielbiamy tę markę za moc wydobywania z nas pewności siebie, śmiałości i uroku.