Kategorie

  • Ogólne
  • Dostawa
  • Zwroty
  • Produkty
  • Newsletter

Konto Klienta zakłada się podczas procesu rejestracji, którego można dokonać tutaj.

Każde zakupy dokonane w naszym sklepie są potwierdzone paragonem lub fakturą VAT. Podczas składania i opłacania zamówienia Klient wybiera, którą opcję preferuje.

Jak najbardziej. Oprócz wysyłki zamówień, udostępniamy również opcję osobistego odbioru produktów. Wszystkich zainteresowanych Klientów zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu, który znajduje się w Zakopanem, przy ul. Krupówki 40.

Jeśli towar został został opłacony za pośrednictwem elektronicznych płatności zwrot pieniędzy zostanie wykonany na ten sam numer rachunku bankowego, z którego dokonano początkowej transakcji.

Oczywiście, jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z produktów zakupionych w Mont Brand możesz zwrócić je do naszego sklepu w terminie do 14 dni.

Nieustannie pracujemy nad uzupełnianiem naszych stanów magazynowych, jednak zdarza się, że produkty zostają wykupione. W takiej sytuacji każdy Klient może zostawić swój adres mailowy, a gdy artykuł pojawi się ponownie w sprzedaży, na dany adres zostanie wysłana wiadomość o jego ponownej dostępności.

Tak, na naszej stronie widoczna jest tabela, która prezentuje najpopularniejsze rozmiary ubrań i ich wymiary w centymetrach. Pragniemy jednak przypomnieć, że dostępne tam dane należy traktować poglądowo, gdyż w naszej ofercie posiadamy produkty pochodzące od różnych producentów, a poszczególne artykuły odzieży mogą nieco różnić się między sobą.

Tak, wszystkich naszych Klientów zachęcamy do dołączenia do naszego newslettera, w którym zamieszczamy m.in. informacje dotyczące nowych kolekcji oraz bieżących promocji. Co ważne, każda osoba, która zapisze się do naszego newslettera otrzyma również 10% zniżki na swoje pierwsze zamówienie.

W każdej wiadomości, która jest przez nas wysyłana umieszczony jest link z rezygnacją. W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@montbrand.pl