• -50%
Detal 2 calvin klein swimwear strój kąpielowy damski KW0KW00979
Detal 3 calvin klein swimwear strój kąpielowy damski KW0KW00979
Detal 4 calvin klein swimwear strój kąpielowy damski KW0KW00979
Detal 5 calvin klein swimwear strój kąpielowy damski KW0KW00979
Calvin klein swimwear strój kąpielowy damski KW0KW00979
Detal 2 calvin klein swimwear strój kąpielowy damski KW0KW00979
Detal 3 calvin klein swimwear strój kąpielowy damski KW0KW00979
Detal 4 calvin klein swimwear strój kąpielowy damski KW0KW00979
Detal 5 calvin klein swimwear strój kąpielowy damski KW0KW00979

Calvin Klein Swimwear Strój Kąpielowy Damski KW0KW00979

399,00 zł
199,50 zł Zniżka 50%
(cena brutto, zawiera podatek VAT)

Najniższa cena produktu 199,50 zł z dnia 28.03.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni


Kolor: wybrany kolor
Wybierz rozmiar
Obecnie brak na stanie
Tabela rozmiarów

Materiał: 80% poliamid, 20% elastan

NASZA MODELKA MA 170 CM WZROSTU I NOSI ROZMIAR S

Kolor: wybrany kolor
Zapięcie: 
Brak
Okazja: 
Inna
Fason góry: 
Trójkątne miseczki
Fason majtek: 
Maxi
Cechy dodatkowe: 
Gładki, Jednoczęściowe, Lampas, Logo, Na gumce, Napis, Wycięcia
Sezon: 
Wiosna/Lato
KW0KW00979

Dostawa

Dostawa produktów zakupionych w naszym sklepie jest darmowa, niezależnie od kwoty zamówienia. Obecnie oferujemy naszym Klientom następujące formy dostawy:

  • Kurier DHL
  • Paczkomaty InPost
  • Odbiór osobisty w stacjonarnym sklepie Mont Brand

Preferowaną metodę dostawy można wybrać podczas procesu składania oraz opłacania zamówienia.

Dbamy o szybkość realizacji każdego zamówienia, a zdecydowana większość paczek jest wysyłana (przygotowana do odbioru przez kuriera) w ciągu 24h od momentu złożenia i opłacenia zamówienia (w dni robocze).

Po skompletowaniu produktów zamówienie trafia do wybranej firmy kurierskiej oraz otrzymuje unikalny numer przesyłki, który umożliwia Klientom monitorowanie jego trasy. W celu śledzenia postępów zamówienia należy wprowadzić jego numer na stronie danej firmy kurierskiej.  

Sklep Mont Brand oferuje również opcję odbioru osobistego, którego dokonać można w stacjonarnym salonie, znajdującym się w Zakopanem, w Centrum Handlowym Krupówki 40.

Zwroty

Wybrałeś zły rozmiar produktu? A może po jego przymierzeniu okazało się, że jednak nie pasuje on do Twojego stylu? Nie martw się - każdemu Klientowi naszego sklepu (konsumentowi będącemu osobą fizyczną) przysługuje prawo do darmowego zwrotu zakupionego produktu w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówienia, niezależnie od powodu.

Jak dokonać zwrotu? To proste. Wypełnij formularz zwrotu, który znajdował się w przesyłce a następnie zapakuj starannie zwracany towar, załączając wypełniony dokument (pamiętaj, że zwracane towary nie mogą być uszkodzone czy nosić śladów użytkowania).

W przypadku wybrania dostawy za pośrednictwem:

  • Kuriera DHL: Opłaconą etykietę zwrotną otrzymałeś wraz z Twoim zamówieniem. Naklej etykietę zwrotną i umów odbiór przesyłki z kurierem DHL bądź odwiedź najbliższy punkt DHL i nadaj paczkę.
  • Paczkomatów InPost: zwróć się do nas z prośbą o wygenerowanie etykiety zwrotnej. Etykieta zostanie przesłana na podany w zamówieniu adres e-mail. Etykietę należy wydrukować i nakleić na paczkę, a następnie nadać przesyłkę w paczkomacie korzystając z opcji "Mam paczkę ze specjalnie przygotowaną etykietą".

Termin zwrotu płatności może wynieść do 14 dni na zasadach określonych w przepisach prawa, a sposób zwrotu będzie zależeć od metody jakiej użyto podczas pierwotnego zakupu danego towaru.

  • Jeśli towar został został opłacony za pośrednictwem elektronicznych płatności, zwrot pieniędzy zostanie wykonany na ten sam numer rachunku bankowego, z którego dokonano początkowej transakcji.
  • W przypadku, gdy towar został opłacony gotówką przy odbiorze zamówienia, Klient może wskazać numer rachunku bankowego, na który chce, aby dokonano zwrotu. Jeżeli Klient nie wskaże numeru rachunku bankowego, zwrot zostanie wykonany w takiej formie w jakiej dokonana była oryginalna płatność.

Prawo odstąpienia od umowy sprzedaży jest dokładniej opisane w regulaminie sklepu, gdzie również można zapoznać się z formularzem zwrotu.