• -10%
Wysokie męskie sneakersy z dodatkiem skóry outdoor tommy hilfiger FM0FM04251
Detal stylizacja wysokie męskie sneakersy z dodatkiem skóry outdoor tommy hilfiger FM0FM04251
Przód wysokie męskie sneakersy z dodatkiem skóry outdoor tommy hilfiger FM0FM04251
Tył wysokie męskie sneakersy z dodatkiem skóry outdoor tommy hilfiger FM0FM04251
Wysokie męskie sneakersy z dodatkiem skóry outdoor tommy hilfiger FM0FM04251
Detal stylizacja wysokie męskie sneakersy z dodatkiem skóry outdoor tommy hilfiger FM0FM04251
Przód wysokie męskie sneakersy z dodatkiem skóry outdoor tommy hilfiger FM0FM04251
Tył wysokie męskie sneakersy z dodatkiem skóry outdoor tommy hilfiger FM0FM04251

Wysokie Męskie Sneakersy z Dodatkiem Skóry Outdoor Tommy Hilfiger FM0FM04251

699,99 zł
629,99 zł Zniżka 10%
(cena brutto, zawiera podatek VAT)

Wysokie sneakersy męskie marki Tommy Hilfiger model Outdoor Leather Boot Cordura z cholewką ze skóry naturalnej oraz poliestru wykonana w technologii CORDURA®.

Kolor: wybrany kolor
Wybierz rozmiar
Dostępny produkt z innymi opcjami
Tabela rozmiarów

Materiał: Skóra naturalna - nubuk; Tkanina

Wnętrze: Tkanina

Wkładka: Tkanina

Podeszwa: Materiał syntetyczny

Kolor: wybrany kolor
Zapięcie: 
Sznurowane
Wysokość: 
Wysokie
Cechy dodatkowe: 
Logo
Sezon: 
Jesień
FM0FM04251

Dostawa

Dostawa produktów zakupionych w naszym sklepie jest darmowa, niezależnie od kwoty zamówienia. Obecnie oferujemy naszym Klientom następujące formy dostawy:

  • Kurier DHL
  • Paczkomaty InPost
  • Odbiór osobisty w stacjonarnym sklepie Mont Brand

Preferowaną metodę dostawy można wybrać podczas procesu składania oraz opłacania zamówienia.

Dbamy o szybkość realizacji każdego zamówienia, a zdecydowana większość paczek jest wysyłana (przygotowana do odbioru przez kuriera) w ciągu 24h od momentu złożenia i opłacenia zamówienia (w dni robocze).

Po skompletowaniu produktów zamówienie trafia do wybranej firmy kurierskiej oraz otrzymuje unikalny numer przesyłki, który umożliwia Klientom monitorowanie jego trasy. W celu śledzenia postępów zamówienia należy wprowadzić jego numer na stronie danej firmy kurierskiej.  

Sklep Mont Brand oferuje również opcję odbioru osobistego, którego dokonać można w stacjonarnym salonie, znajdującym się w Zakopanem, w Centrum Handlowym Krupówki 40.

Zwroty

Wybrałeś zły rozmiar produktu? A może po jego przymierzeniu okazało się, że jednak nie pasuje on do Twojego stylu? Nie martw się - każdemu Klientowi naszego sklepu (konsumentowi będącemu osobą fizyczną) przysługuje prawo do darmowego zwrotu zakupionego produktu w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówienia, niezależnie od powodu.

Jak dokonać zwrotu? To proste. Wypełnij formularz zwrotu, który znajdował się w przesyłce a następnie zapakuj starannie zwracany towar, załączając wypełniony dokument (pamiętaj, że zwracane towary nie mogą być uszkodzone czy nosić śladów użytkowania).

W przypadku wybrania dostawy za pośrednictwem:

  • Kuriera DHL: Opłaconą etykietę zwrotną otrzymałeś wraz z Twoim zamówieniem. Naklej etykietę zwrotną i umów odbiór przesyłki z kurierem DHL bądź odwiedź najbliższy punkt DHL i nadaj paczkę.
  • Paczkomatów InPost: zwróć się do nas z prośbą o wygenerowanie etykiety zwrotnej. Etykieta zostanie przesłana na podany w zamówieniu adres e-mail. Etykietę należy wydrukować i nakleić na paczkę, a następnie nadać przesyłkę w paczkomacie korzystając z opcji "Mam paczkę ze specjalnie przygotowaną etykietą".

Termin zwrotu płatności może wynieść do 14 dni na zasadach określonych w przepisach prawa, a sposób zwrotu będzie zależeć od metody jakiej użyto podczas pierwotnego zakupu danego towaru.

  • Jeśli towar został został opłacony za pośrednictwem elektronicznych płatności, zwrot pieniędzy zostanie wykonany na ten sam numer rachunku bankowego, z którego dokonano początkowej transakcji.
  • W przypadku, gdy towar został opłacony gotówką przy odbiorze zamówienia, Klient może wskazać numer rachunku bankowego, na który chce, aby dokonano zwrotu. Jeżeli Klient nie wskaże numeru rachunku bankowego, zwrot zostanie wykonany w takiej formie w jakiej dokonana była oryginalna płatność.

Prawo odstąpienia od umowy sprzedaży jest dokładniej opisane w regulaminie sklepu, gdzie również można zapoznać się z formularzem zwrotu.